رئیس هئیت کبدی استان از دعوت ۲ کبدی کار کبودراهنگی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: کبدی کاران کبودراهنگ همواره حرف نخست را در تیم ملی می زنند.

رئیس هیئت کبدی استان اعلام کرد: تیم ملی کبدی بانوان کشور خود را برای حضوری موفق تر در مسابقات اینچوان کره جنوبی آماده می کند.

وی گفت: در این اردو سعید غفاری و رضا اصلانی از تیم کبدی علیصدر کبودراهنگ جهت حضور در اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بزرگسالان دعوت بعمل آمده است.

محمود کوثری فرد گفت: این پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی جهت شرکت دربازیهای آسیایی اینچوان است و تیم ملی کبدی استاندارد ایران خود را آماده حضوری شایسته در رقابت های آسیایی اینچئون کره جنوبی می کند.

وی تصریح کرد: برای این اردوی ۱۰ روزه کادر فنی اسامی ۱۹ بازیکن را جهت شرکت در تمرینات اعلام کرده که تیم ملی اردوی آماده سازی خود را در مجموعه انقلاب تهران برپا می کند.

رئیس هیات کبدی استان خاطر نشان کرد : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، برای بازیکنان دعوت شده روزانه دو جلسه تمرین در نظر گرفته شده است که یک جلسه به کار بدنسازی اختصاص دارد و یک جلسه هم در روز کارهای تاکتیکی در دستور کار خود قرار دهند.