۲ کبدی کار کبودراهنگی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

رئیس هئیت کبدی استان از دعوت ۲ کبدی کار کبودراهنگی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: کبدی کاران کبودراهنگ همواره حرف نخست را در تیم ملی می زنند.

رئیس هیئت کبدی استان اعلام کرد: تیم ملی کبدی بانوان کشور خود را برای حضوری موفق تر در مسابقات اینچوان کره جنوبی آماده می کند.

وی گفت: در این اردو سعید غفاری و رضا اصلانی از تیم کبدی علیصدر کبودراهنگ جهت حضور در اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بزرگسالان دعوت بعمل آمده است.

محمود کوثری فرد گفت: این پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی جهت شرکت دربازیهای آسیایی اینچوان است و تیم ملی کبدی استاندارد ایران خود را آماده حضوری شایسته در رقابت های آسیایی اینچئون کره جنوبی می کند.

وی تصریح کرد: برای این اردوی ۱۰ روزه کادر فنی اسامی ۱۹ بازیکن را جهت شرکت در تمرینات اعلام کرده که تیم ملی اردوی آماده سازی خود را در مجموعه انقلاب تهران برپا می کند.

رئیس هیات کبدی استان خاطر نشان کرد : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، برای بازیکنان دعوت شده روزانه دو جلسه تمرین در نظر گرفته شده است که یک جلسه به کار بدنسازی اختصاص دارد و یک جلسه هم در روز کارهای تاکتیکی در دستور کار خود قرار دهند.

/ 2 نظر / 5 بازدید

ادرس وبلاگم اینه http://devora.persianblog.ir/ یک سر بزن خودت میفهمی بهتره نگم چیزی خودت بیینی بهتره

تانان

با سلام خدمت برادر ارجمند یک چیز میگم فقط گوش کن وجدانا برو تحقیق کن ببین چه کسایی باعث شدن قلعه امیر نظام خراب بشه؟ ببین چه کسایی باعث شدن قضیه اوقاف کورنگ ایجاد بشه؟ چه کسایی باعث شدن بچه های کورنگ که در کنکور قبول میشدند، چه کسایی اکثر اونها رد کنن(وقتی که کنکور گزینش هم داشت)مگر کسایی که مسجد جامعه ای بودن؟ چه کسایی باعث شدن کورنگ عقب مونده بمونه؟ چه کسایی اول انقلاب به خیلی ها تهمت زدن؟ قضیه بازداشت 60-70نفر از همشهری هامون در اول انقلاب که بردنشون همدان رو چه کسایی مصوب بودند(که البته بی گناهی همشون ثابت شد) چه کسایی باعث شدن اشخاصی همچون شیخ محمد ضیایی و نصرت الله ضیایی و مخصوصا حاج آقا شجاعی از کبودراهنگ فرار کنن مخصوصا آقای شجاعی که تنها کسی هست که تو این مدت دلسوزانه برای مردمی که حتی خودش بچه اونجا نبود کارمی کرد چه کسانی تفرقه رو انداختن