توزیع ۴ هزار جلد قرآن در بین مساجد کبودراهنگ

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ خبر داد؛
توزیع ۴ هزار جلد قرآن در بین مساجد کبودراهنگ
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ از توزیع ۴ هزار جلد قرآن در بین مساجد و محافل قرآنی کبودراهنگ در طول سال گذشته خبر داد.
توزیع ۴ هزار جلد قرآن در بین مساجد کبودراهنگ

به گزارش کورنگ؛ مجتبی آزادی، برپایی بیش از ۳۰ محفل انس با قرآن کریم در سطح کبودراهنگ را از دیگر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ در طول سال گذشته اعلام کرد و گفت: : تبلیغات اسلامی کبودراهنگ تاکنون اقدام به برگزاری ۷ دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی و یک دوره تربیت معلم مفاهیم قرآن کرده است.

وی از برگزاری بیش از ۴۳۰ کلاس آموزش قرآن کریم در رشته های مختلف از جمله روخوانی و روانخوانی، مفاهیم، تجوید، تفسیر و حفظ خبر داد و تصریح کرد: در این کلاس ها بیش از ۱۰ هزار نفر از خواهران و برادران از آموزش های قرآنی بهره مند شده اند.

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ صدور بیش از ۶ هزار گواهینامه پایان دوره آموزش قرآن را از دیگر فعالیت های کانون قرآن تبلیغات اسلامی کبودراهنگ عنوان کرد.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در این ایام برنامه‌های قرآنی بیش از پیش مورد توجه قرار قرار خواهد گرفت و در مساجد شهرستان مراسم جزء‌خوانی قرآن کریم انجام می شود.

/ 0 نظر / 25 بازدید