ابراهیم دهقانی خواه طی حکمی رسما به عنوان بخشدار بخش گل تپه معرفی شد.

به گزارش کورنگ، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در شورای اداری شهرستان، ابراهیم دهقانی خواه طی حکمی رسما به عنوان بخشدار بخش گل تپه معرفی شد.

ابراهیم دهقانی خواه پیش از این سرپرست بخشداری گل تپه بود.

محمد ابراهیم الهی تبار در این مراسم با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: مردم و مسوولان با تمام توان و ظرفیت های موجود باید در تحقق این شعار از هم پیشی بگیرند.

وی پرداختن به مقوله فرهنگ را از اولویتهای مهم کاری در سال ۹۳ ذکر کرد و افزود: هر حرکتی که در راستای تقویت اعتقادات و باورها دینی مردم و هنجارهای اجتماعی آنان شود باعث ایجاد زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی کشور شده است .

معاون استاندار یادآور شد: جهت تحقق بخش اقتصادی پیام نوروزی مقام معظم رهبری لازم است دو سند راهبردی از جمله اقتصاد مقاومتی که با هدف تحقق برنامه ۲۰ ساله کشور طراحی شده را مورد توجه قرار داد.

وی به هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و افزود: هدفمند سازی یارانه ها یک بخش از بندهای اقتصاد مقاومتی است که نتیجه آن عدالت اجتماعی خواهد بود و دولت با همراهی مردم در راه اصلاح نظام اقتصادی کشور گام مهمی برمی دارد.

الهی تبار به ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی شهرستان کبودراهنگ نیز اشاره کرد و گفت: این شهرستان با دارا بودن بیشترین وسعت جغرافیایی به عنوان پایلوت کشاورزی استان همدان است و از سوی دیگر با برخوردای از شاخص ترین ظرفیت گردشگری استان همدان یعنی غار توریستی علیصدر می تواند در توسعه اقتصادی شهرستان نقش مهمی داشته باشد.


/ 0 نظر / 8 بازدید