قاتل متواری در کبودراهنگ دستگیر شد

رییس پلیس اگاهی استان همدان گفت: جوان 23 ساله ای که در نزاعی باعث قتل فردی در یکی از روستاهای کبودراهنگ گردید، دستگیر شد.
قاتل متواری در کبودراهنگ دستگیر شد

به گزارش کورنگ، سرهنگ علی زارعی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هفتم تیرماه سالجاری گزارش وقوع یک فقره مشاجره منجر به درگیری فیزیکی به پلیس 110 داده شد.
وی اضافه کرد: پس از حضور پلیس در محل جرم مشخص شد دو جوان بعلت اختلاف بر سر ملک و زمین اقدام به درگیری فیزیکی با یکدیگر کردند.
وی اضافه کرد: در این درگیری یکی از طرفین با استفاده از سلاح سرد طرف مقابل را مجروح کرده که به علت شدت جراحات فرد مصدوم به بیمارستان منتقل می شود.
رییس پلیس آگاهی استان همدان اضافه کرد: مقتول که جوان 18 ساله است پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان به علت خونریزی جان خود را از دست می دهد.
سرهنگ زارعی گفت: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس آگاهی، قاتل متواری پس از چند روز در منطقه کبودرآهنگ دستگیر و برای وی پرونده قضایی تشکیل می شود.
وی با ذکر اینکه حمل سلاح سرد جرم است به خانواده ها توصیه کرد به رفتار و ارتباطات اجتماعی فرزندان خود دقت نظر بیشتری داشته باشند و از دوستی آنان با افراد ناباب جلوگیری کنند.

انتهای پیام

/ 0 نظر / 32 بازدید